Claes Hake

434611

CLAES HAKE (född 1945): Porträtt, signerad Hake, daterad feb -93, blandteknik, ca 80x53 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Geijersgatan 14, Göteborg

Claes Hake

Budhistorik (3 bud)

3289006
3275762
3275680

Slutpris SEK:
153 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.