Inge Schiöler

434006

INGE SCHIÖLER (1908-1971): Vintermotiv, signerad Inge Schiöler samt daterad 1958, pastell, ca 45x37cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Geijersgatan 14, Göteborg

Inge Schiöler
Budhistorik (17 bud)
3289219
8 600
3281945
8 400
3289218
8 200
3281945
7 600
3280864
7 400

Slutpris SEK:
8 600
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 250 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer