Inge Schiöler

434006

INGE SCHIÖLER (1908-1971): Vintermotiv, signerad Inge Schiöler samt daterad 1958, pastell, ca 45x37cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Geijersgatan 14, Göteborg

Inge Schiöler
Budhistorik (17 bud)
3289219
8 600
3281945
8 400
3289218
8 200
3281945
7 600
3280864
7 400

Slutpris SEK:
8 600
866 EUR, 984 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.