Ragnvald Magnusson

433801

RAGNVALD MAGNUSSON (1904-1984): Landskap, signerad Ragnvald M, olja på duk, 68x80 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Geijersgatan 14, Göteborg

Ragnvald Magnusson

Budhistorik (6 bud)
3280281
2 800
3289232
2 600
3280281
2 400
3283914
3280281

Slutpris SEK:
2 800
285 EUR, 345 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.