Ragnvald Magnusson

433795

RAGNVALD MAGNUSSON (1904-1984): Skogsdunge, signerad Ragnvald M, olja på pannå, 34x25 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Geijersgatan 14, Göteborg

Ragnvald Magnusson

Budhistorik (12 bud)
3289201
3287846
750
3289200
750
3287846
700
3289198
650

Slutpris SEK:
82 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.