Ragnvald Magnusson

433654

RAGNVALD MAGNUSSON (1904-1984): Timmerflottare, signerad Ragnvald M, olja på pannå, 27x32 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Geijersgatan 14, Göteborg

Ragnvald Magnusson

Budhistorik (17 bud)
3289215
3288965
3289214
3288965
3289160
1 400

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.