Sven Jonson

433617

SVEN JONSON (1902-1981): Höstmorgon, signerad och daterad S Jonson -34, olja på duk, 75 x 85 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Geijersgatan 14, Göteborg

Sven Jonson

Budhistorik (4 bud)

3289155
30 000
3285976
10 000
3276578
5 000
3275279

Slutpris SEK:
30 000
2 874 EUR, 3 375 USD
Utropspris SEK:
45 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.