Sven Jonson

433617

SVEN JONSON (1902-1981): Höstmorgon, signerad och daterad S Jonson -34, olja på duk, 75 x 85 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Geijersgatan 14, Göteborg

Sven Jonson

Budhistorik (4 bud)

3289155
30 000
3285976
10 000
3276578
5 000
3275279

Slutpris SEK:
30 000
Utropspris SEK:
45 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 250 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer