Knut Irwe

433613

KNUT IRWE (1912-2002): Blomsterstilleben, signerad K. Irwe, olja på duk, 69x83 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Geijersgatan 14, Göteborg

Knut Irwe

Budhistorik (16 bud)
3289180
9 800
3289178
9 600
3288800
9 400
3289176
9 200
3288800
9 000

Slutpris SEK:
9 800
957 EUR, 1 120 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.