Erling Ärlingsson

433612

ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Skördetid, signerad EÄ, daterad a tergo 1937 olja på duk, 65x76 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Geijersgatan 14, Göteborg

Erling Ärlingsson

Budhistorik (12 bud)
3288803
15 000
3288802
14 500
3280237
10 000
3279731
3279420

Slutpris SEK:
15 000
1 529 EUR, 1 848 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.