Per Julius akvarell

458138

PER JULIUS (född 1952): Norrländskt landskap, signerad P Julius, akvarell, ca 83x129 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 18

Per Julius akvarell

Budhistorik (5 bud)
3240405
12 500
3235669
12 000
3233166
10 000
3226363
5 000
3224697

Slutpris SEK:
12 500
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer