Per Julius akvarell

458138

PER JULIUS (född 1952): Norrländskt landskap, signerad P Julius, akvarell, ca 83x129 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 18

Per Julius akvarell

Budhistorik (5 bud)
3240405
12 500
3235669
12 000
3233166
10 000
3226363
5 000
3224697

Slutpris SEK:
12 500
1 261 EUR, 1 498 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.