Per Julius akvarell

Föregående | Översikt | Nästa

458138

PER JULIUS (född 1952): Norrländskt landskap, signerad P Julius, akvarell, ca 83x129 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 18

458138 - Per Julius akvarell
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Per Julius akvarell

Budhistorik (3 bud)

3233166
10 000
3226363
5 000
3224697

2 dagar kvar
Avslutas: 2017-04-27 kl 20:54
AKTUELLT BUD SEK:
10 000
Utropspris SEK:
18 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer