Flygel Steinway & Son´s

457950

STEINWAY & SON´S, flygel, omkring 1918, nr 194001, 225 q, svartlackerad, ca 190x145 cm, pall medföljer

Smärre repor och ytskador

Möbler, Övriga möbler

Flygel Steinway & Son´s

Budhistorik (20 bud)
3239541
60 000
3239535
58 000
3239535
52 000
3227542
50 000
3239534
50 000

Slutpris SEK:
60 000
Utropspris SEK:
60 000

Föremålet finns i Stockholm. För information om transport kontakta kundcenter.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer