Flygel Steinway & Son´s

Föregående | Översikt | Nästa

457950

STEINWAY & SON´S, flygel, omkring 1918, nr 194001, 225 q, svartlackerad, ca 190x145 cm, pall medföljer

Smärre repor och ytskador

Möbler, Övriga möbler

457950 - Flygel Steinway & Son´s
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Flygel Steinway & Son´s

Budhistorik (15 bud)
3227542
48 000
3227540
40 000
3227539
30 000
3227538
20 000
3227537
10 000

2 dagar kvar
Avslutas: 2017-04-27 kl 19:30
AKTUELLT BUD SEK:
48 000
Utropspris SEK:
60 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. För information om transport kontakta kundcenter.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer