Flygel Steinway & Son´s

457950

STEINWAY & SON´S, flygel, omkring 1918, nr 194001, 225 q, svartlackerad, ca 190x145 cm, pall medföljer

Smärre repor och ytskador

Möbler, Övriga möbler

Flygel Steinway & Son´s

Budhistorik (20 bud)
3239541
60 000
3239535
58 000
3239535
52 000
3227542
50 000
3239534
50 000

Slutpris SEK:
60 000
6 054 EUR, 7 188 USD
Utropspris SEK:
60 000

Föremålet finns i Stockholm. För information om transport kontakta kundcenter.