Ljusstakar empire

Föregående | Översikt | Nästa

457864

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empire, möjligen Ryssland, förgylld och patinerad brons, ljuspipa uppburen av bevingade barn, slipat stamglas, sockel i marmor, höjd 32,5 cm

Ett glas lagat

Diverse, Metall

457864 - Ljusstakar empire
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Ljusstakar empire

Budhistorik (3 bud)

3231355
8 000
3225468
5 000
3225373

2 dagar kvar
Avslutas: 2017-04-27 kl 18:48
AKTUELLT BUD SEK:
8 000
Utropspris SEK:
15 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer