Sengustavianskt konsolbord

Föregående | Översikt | Nästa

457862

KONSOLBORD, sengustavianskt stockholmsarbete, marmorskiva, kannelerade ben med anfanger, på marmorimiterad träsockel, förgyllt och bemålat, höjd 81, 74x40 cm

Marmorskivan med lagningar, visst färgbortfall

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 12

457862 - Sengustavianskt konsolbord
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Sengustavianskt konsolbord

Budhistorik (4 bud)

3231357
10 000
3226090
3225029
3224709

2 dagar kvar
Avslutas: 2017-04-27 kl 11:08
AKTUELLT BUD SEK:
10 000
Utropspris SEK:
20 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer