Max Book oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

457637

MAX BOOK (född 1953): "Porsloin o pyrd", signerad och daterad atergo Max Book 2009, "ur serie Some&Lonesome", ca 76x47 cm

Rum 21

457637 - Max Book oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Max Book oljemålning

Budhistorik (15 bud)
3224256
8 600
3224252
7 200
3224249
7 000
3224245
6 800
3223667
4 800

1 dag kvar
Avslutas: 2017-04-26 kl 17:15
AKTUELLT BUD SEK:
8 600
Utropspris SEK:
15 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer