Max Book oljemålning

457637

MAX BOOK (född 1953): "Porsloin o pyrd", signerad och daterad atergo Max Book 2009, "ur serie Some&Lonesome", ca 76x47 cm

Rum 21

Max Book oljemålning

Budhistorik (22 bud)
3237740
13 000
3237737
12 500
3237735
12 000
3237677
11 000
3237597
10 000

Slutpris SEK:
13 000
1 312 EUR, 1 557 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.