Max Book oljemålning

457637

MAX BOOK (född 1953): "Porsloin o pyrd", signerad och daterad atergo Max Book 2009, "ur serie Some&Lonesome", ca 76x47 cm

Rum 21

Max Book oljemålning

Budhistorik (22 bud)
3237740
13 000
3237737
12 500
3237735
12 000
3237677
11 000
3237597
10 000

Slutpris SEK:
13 000
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer