Rokokobyrå

Föregående | Översikt | Nästa

457579

BYRÅ, stockholmsarbete i rokoko, 1700-tal, fanérad med bl.a valnöt och fruktträ, beslag i förgylld brons, skrivskiva, höjd 86, 110x59, nyckel finns

Renoverad, möjligen senare skiva

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

457579 - Rokokobyrå
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Rokokobyrå

Budhistorik (7 bud)
3228866
5 200
3228814
2 400
3226066
3225415
450
3225320

2 dagar kvar
Avslutas: 2017-04-27 kl 18:00
AKTUELLT BUD SEK:
5 200
Utropspris SEK:
20 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer