Spegel i nyrokoko

457418

SPEGEL nyrokoko, omkring 1900, förgylld och bronserad, pastellagedekor, ca 212x87 cm

Skador. Lösa delar medföljer

Speglar

Rum 1

Spegel i nyrokoko

Budhistorik (35 bud)
3234392
4 400
3232897
4 200
3234391
3232897
3 800
3234390
3 600

Slutpris SEK:
4 400
444 EUR, 527 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.