Marianna Uutinen, Pink transparent

457249

MARIANNA UUTINEN (Finland, född 1961): "Pink transparent/with or without you", signerad och daterad på baksidan Marianna Uutinen 1993, blandteknik på duk, 92x73cm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Rum 20

Budhistorik (15 bud)
3234034
5 600
3234033
5 200
3230916
5 000
3230915
4 800
3230914
4 600

Slutpris SEK:
5 600
565 EUR, 671 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.