James Brown, porträtt

457246

JAMES BROWN (USA, född 1951): Utan titel, enligt uppgift signerad och daterad på baksidan James Brown 1986, blandteknik på papper, 38x26,5cm

Konst, Modernt måleri, Nutida

Rum 20

James Brown, porträtt

Budhistorik (10 bud)
3228204
2 800
3224632
2 600
3224631
1 600
3224467
3220673

Slutpris SEK:
2 800
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer