Cigarettetui 18 k guld

457171

CIGARETTETUI, 18 k guld, 1960-tal, delvis blankpolerat, dekor av ränder, ca 12x8 cm, vikt ca 230 g

Smärre slitage

Guld/Smycken, Diverse

Cigarettetui 18 k guld

Budhistorik (9 bud)
3231825
54 000
3227120
52 000
3220786
50 000
3218053
40 000
3218049
36 000

Slutpris SEK:
54 000
5 449 EUR, 6 469 USD
Utropspris SEK:
58 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.