Cigarettetui 18 k guld

457171

CIGARETTETUI, 18 k guld, 1960-tal, delvis blankpolerat, dekor av ränder, ca 12x8 cm, vikt ca 230 g

Smärre slitage

Guld/Smycken, Diverse

Cigarettetui 18 k guld

Budhistorik (9 bud)
3231825
54 000
3227120
52 000
3220786
50 000
3218053
40 000
3218049
36 000

Slutpris SEK:
54 000
Utropspris SEK:
58 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer