Damskrivbord mahogny

457126

DAMSKRIVBORD, mahogny, 1900-tal, sengustaviansk stil, två lådor, beslag i mässing, höjd ca 77, 90x56 cm, nyckel finns

Smärre repor, spricka, nyckeln sitter i, går ej att vrida

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Damskrivbord mahogny

Budhistorik (28 bud)
3229101
2 800
3226565
2 600
3229099
2 400
3226565
3225520

Slutpris SEK:
2 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer