Damskrivbord mahogny

457126

DAMSKRIVBORD, mahogny, 1900-tal, sengustaviansk stil, två lådor, beslag i mässing, höjd ca 77, 90x56 cm, nyckel finns

Smärre repor, spricka, nyckeln sitter i, går ej att vrida

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Damskrivbord mahogny

Budhistorik (28 bud)
3229101
2 800
3226565
2 600
3229099
2 400
3226565
3225520

Slutpris SEK:
2 800
283 EUR, 335 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.