Georg Pauli

457075

GEORG PAULI (1855-1935): Landskap med hus, signerad och daterad ā tergo G. Pauli -25, olja på duk, ca 50x65 cm

Rum 22

Georg Pauli

Budhistorik (11 bud)
3229066
3229062
3 200
3229058
2 600
3227952
3226632

Slutpris SEK:
404 EUR, 479 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.