Sven X:et Erixson oljemålning

457031

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Grustag, signerad Sven Erixon, olja på duk, ca 30x39 cm

Kundcenter

Sven X:et Erixson oljemålning

Budhistorik (29 bud)
3232021
13 000
3231851
12 500
3231876
12 500
3231851
12 000
3231242
11 500

Slutpris SEK:
13 000
1 312 EUR, 1 557 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.