Sven X:et Erixson oljemålning

457031

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Grustag, signerad Sven Erixon, olja på duk, ca 30x39 cm

Kundcenter

Sven X:et Erixson oljemålning

Budhistorik (29 bud)
3232021
13 000
3231851
12 500
3231876
12 500
3231851
12 000
3231242
11 500

Slutpris SEK:
13 000
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer