Halkerston Woolford

457026

CHARLES HALKERSTON WOOLFORD (1864-1934): Interiör med docka, olja på duk, signerad och daterad CH Woolford1880, ca 22x29 cm

Färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 22

Halkerston Woolford

Budhistorik (5 bud)
3229357
3229355
700
3229353
3229352
3226214

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer