Halkerston Woolford

457026

CHARLES HALKERSTON WOOLFORD (1864-1934): Interiör med docka, olja på duk, signerad och daterad CH Woolford1880, ca 22x29 cm

Färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 22

Halkerston Woolford

Budhistorik (5 bud)
3229357
3229355
700
3229353
3229352
3226214

Slutpris SEK:
101 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.