Byrå med spegel

456997

BYRÅ med SPEGEL, 1900-talets andra hälft, 3 lådor, byråns höjd 77, 77x44, spegeln 106x55 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Byrå med spegel

Budhistorik (8 bud)
3229186
650
3218332
600
3229185
600
3218332
550
3229183
500

Slutpris SEK:
650
66 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.