Chartier bordsur Paris

456969

CHARTIER, bordsur, 1900-talets början, rokokostil, förgylld brons, emaljerad urtavla med arabiska siffror, märkt Chartier Paris import, höjd med hänkel 22 cm, nyckel finns

Klockor/Ur

Chartier bordsur Paris

Budhistorik (52 bud)
3230449
10 500
3230424
10 000
3230442
10 000
3230424
9 800
3230418
9 600

Slutpris SEK:
10 500
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer