Chartier bordsur Paris

456969

CHARTIER, bordsur, 1900-talets början, rokokostil, förgylld brons, emaljerad urtavla med arabiska siffror, märkt Chartier Paris import, höjd med hänkel 22 cm, nyckel finns

Klockor/Ur

Chartier bordsur Paris

Budhistorik (52 bud)
3230449
10 500
3230424
10 000
3230442
10 000
3230424
9 800
3230418
9 600

Slutpris SEK:
10 500
1 059 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.