Ulrica Hydman Vallien fäglitografi

456968

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Kärleksbild, signerad, 991/1600, färglitografi, bladmått ca 62x86 cm
oramad

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (10 bud)
3229247
750
3229239
700
3229051
650
3229030
600
3229050
600

Slutpris SEK:
750
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer