Stig Borglind

456943

STIG BORGLIND (1892-1965): (2) ''Långharp kraftverk'' Årstabron, signerad Stig Borglind, etsning, ca 19,5x24 resp 27x35 cm

Fack 10

Stig Borglind

Budhistorik (14 bud)
3229156
3228992
3228962
3228288
950
3228593
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.