Karpar sidenmålning

456942

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Japan, 1900-tal): Karpar, signerad Okuno, sidenmålning, ca 56x82 cm

Orientaliskt, Konst

Fack 15

Karpar sidenmålning

Budhistorik (27 bud)
3229192
3229179
1 900
3229190
1 900
3229179
1 800
3229189
1 700

Slutpris SEK:
202 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.