Ludvig Frid oljemålning

456931

LUDVIG FRID (1855-1909): Man vid kolmilan, signerad och daterad L Frid 1885, olja på duk på pannå, ca 45x80 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Ludvig Frid oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3217046
6 200
3216158
2 400
3214198

Slutpris SEK:
6 200
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer