Carl Malmsten vitrinskåp

456929

CARL MALMSTEN, vitrinskåp, "Undantaget", 1900-talets andra hälft, fanérat i valnöt, invändigt med 3 hyllplan i glas, utdragbar skiva, höjd ca 176, 96x37 cm, nycklar finns

Bruksslitage, smärre repor, utdragsskivan med hack

Möbler, Skåp, byråer

Rum 1

Carl Malmsten vitrinskåp

Budhistorik (5 bud)
3228414
3 400
3228413
2 600
3226064
2 400
3218575
3216269

Slutpris SEK:
3 400
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer