Carl Malmsten vitrinskåp

456929

CARL MALMSTEN, vitrinskåp, "Undantaget", 1900-talets andra hälft, fanérat i valnöt, invändigt med 3 hyllplan i glas, utdragbar skiva, höjd ca 176, 96x37 cm, nycklar finns

Bruksslitage, smärre repor, utdragsskivan med hack

Möbler, Skåp, byråer

Rum 1

Carl Malmsten vitrinskåp

Budhistorik (5 bud)
3228414
3 400
3228413
2 600
3226064
2 400
3218575
3216269

Slutpris SEK:
3 400
343 EUR, 407 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.