Märta Alexandersson

456918

MÄRTA ALEXANDERSSON (1900-tal): Ängel med Tamburin, signerad och daterad M Alex -1929, olja på pannå, ca 61x45 cm

Färgbortfall

Fack 36

Märta Alexandersson

Budhistorik

2017-04-21 kl 16:44
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.