jean-Pierre Valadier oljemålning

456901

JEAN-PIERRE VALADIER (Frankrike, född 1926): "Jeux de plumes", signerad, olja på duk, ca 50x65 cm

Rum 14

Budhistorik (6 bud)
3229176
3225678
3225677
1 900
3223959
3221726

Slutpris SEK:
222 EUR, 264 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.