Otto Schulz skåp Boet 1930-tal

456895

OTTO SCHULZ, skåp, Boet, Göteborg 1930-tal, lackerad och bonad björk, fronten med två dörrar, draghandtag med intarsiadekor, höjd 170, 130 x 50 cm; smärre slitage

Möbler, Skåp, byråer, Design

Rum 18

Budhistorik (25 bud)
3229703
8 000
3229702
7 200
3229700
7 000
3229686
6 800
3229619
6 600

Slutpris SEK:
8 000
817 EUR, 948 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.