Väggapplicker 1800-tal

456894

VÄGGAPPLICKER, 1 par, 1800-talets andra hälft, empirestil, för tre ljus vardera, förgylld brons, höjd 70 cm, djup ca 21,5 cm

Borrade för el, lagningar

Diverse, Metall

Rum 7

Väggapplicker 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
3229171
11 000
3229116
10 500
3229115
10 000
3229114
8 400
3229112
7 400

Slutpris SEK:
11 000
1 110 EUR, 1 318 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.