Figurscen oljemålning

456804

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Figurscen, olja på duk, ca 48x64 cm

Smärre ytskador

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Figurscen oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3227701
2 600
3227699
2 400
3227697
3227695
3227694
1 800

Slutpris SEK:
2 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer