Kor vid vattendrag oljemålning

456803

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Kor vid vattendrag, otydligt signerad, olja på duk, ca 49x72 cm

Retuscheringar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (28 bud)
3228533
3228532
2 800
3228524
2 600
3228520
2 400
3228518

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer