Ikon Ryssland

456792

IKON, 1800-tal, Ryssland, Jungfru Maria och Jesusbarnet, mässingsrisa, ca 18x14 cm

Slitage och skador. Spikar saknas. Limrester

Diverse, Konst, Äldre måleri

Monter 4

Ikon Ryssland

Budhistorik (24 bud)
3227656
3227666
3227656
3227663
3227656
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 264 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.