Ikon Ryssland

456792

IKON, 1800-tal, Ryssland, Jungfru Maria och Jesusbarnet, mässingsrisa, ca 18x14 cm

Slitage och skador. Spikar saknas. Limrester

Diverse, Konst, Äldre måleri

Monter 4

Ikon Ryssland

Budhistorik (24 bud)
3227656
3227666
3227656
3227663
3227656
1 800

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer