Klaffbord

456786

KLAFFBORD, Louis XV-stil, 1900-talets mitt, fanérade med olika trädslag, fotbeslag i mässing, höjd ca 60, 50x50, vardera klaff ca 20 cm

Blekt, fläckar, slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Klaffbord

Budhistorik (1 bud)

3223033
2017-04-19 09:43:44

2017-04-21 kl 21:54
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer