Klaffbord

456786

KLAFFBORD, Louis XV-stil, 1900-talets mitt, fanérade med olika trädslag, fotbeslag i mässing, höjd ca 60, 50x50, vardera klaff ca 20 cm

Blekt, fläckar, slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Klaffbord

Budhistorik (1 bud)

3223033
2017-04-19 09:43:44

2017-04-21 kl 21:54
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.