Sängar nyrokoko

456760

SÄNGAR, 1 par, mahogny, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, skuren dekor, höjd ca 96-135 cm, innermått, ca 195x79 cm

Fanerbortfall, skador

Möbler, Sängar, madrasser

Sängar nyrokoko

Budhistorik (23 bud)
3228471
3 200
3228389
3228469
3228389
2 800
3228325
2 600

Slutpris SEK:
3 200
323 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.