Per Ekström oljemålning

456752

PER EKSTRÖM (1844-1935): Strandbild, signerad P Ekström, olja på duk, ca 65x105 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 7

Per Ekström oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3227193
18 000
3227192
15 500
3214709
15 000
3214706
12 000
3213256

Slutpris SEK:
18 000
Utropspris SEK:
24 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer