Per Ekström oljemålning

456752

PER EKSTRÖM (1844-1935): Strandbild, signerad P Ekström, olja på duk, ca 65x105 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 7

Per Ekström oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3227193
18 000
3227192
15 500
3214709
15 000
3214706
12 000
3213256

Slutpris SEK:
18 000
1 816 EUR, 2 156 USD
Utropspris SEK:
24 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.