Skåp Kina

456732

SKÅP, 1900-tal, Kina, lackerat trä, delvis äldre delar, invändig inredning med lådor och hyllplan, höjd ca 172, 104x58 cm

Slitage, ben med mindre skada

Möbler, Skåp, byråer

Rum 11

Skåp Kina

Budhistorik (25 bud)
3227633
3 400
3227639
3 200
3227633
2 600
3227637
2 400
3227633

Slutpris SEK:
3 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer