Skåp Kina

456732

SKÅP, 1900-tal, Kina, lackerat trä, delvis äldre delar, invändig inredning med lådor och hyllplan, höjd ca 172, 104x58 cm

Slitage, ben med mindre skada

Möbler, Skåp, byråer

Rum 11

Skåp Kina

Budhistorik (25 bud)
3227633
3 400
3227639
3 200
3227633
2 600
3227637
2 400
3227633

Slutpris SEK:
3 400
347 EUR, 403 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.