Spegel empirestil

456713

SPEGEL, 1900-talets mitt, empirestil, bronserad, förgylld och bemålad dekor, egyptiserande krön, ca 133x64 cm

Visst sltiage

Speglar

Rum 3

Spegel empirestil
Budhistorik (5 bud)
3228582
3228580
3228465
3227290
750
3227288

Slutpris SEK:
111 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.