Ringar guld

456700

RING, 18 k guld, kamé, skuret snäckskal föreställande klassisk kvinnoprofil, Gengt Hallberg Guldsemds AB, Köping 1988, ringstorlek ca 16 mm, vikt ca 1,6 g
RING, 18 k vitguld, fasetterad vit sten, ringstorlek ca 18 mm, vikt ca 4,7 g

Vit sten med repor och slitage

Guld/Smycken

Ringar guld

Budhistorik (4 bud)

3224942
3214241
3214240
3214239
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.