Klädhänare

456689

TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, förgylld metall, höjd ca 174 cm

Slitage

Diverse, Möbler

Rum 4

Klädhänare

Budhistorik (20 bud)
3227628
1 300
3227631
3227628
3227626
3227622
950

Slutpris SEK:
1 300
133 EUR, 154 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.