Klädhängare

456681

TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, förgylld metall, höjd ca 174 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Klädhängare

Budhistorik (13 bud)
3226148
1 700
3227756
1 600
3226148
3227754
1 400
3226148

Slutpris SEK:
1 700
174 EUR, 201 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.