Anders Palmér oljemålning

456654

ANDERS PALMÉR (född 1958): Får, signerad Palmér, olja på duk, ca 96x96 cm

Smärre märken

Anders Palmér oljemålning

Budhistorik (21 bud)
3227739
6 200
3227569
6 000
3227738
5 800
3227569
5 600
3227736
5 400

Slutpris SEK:
6 200
626 EUR, 743 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.