Golvlampa 1950-tal

456628

GOLVLAMPA med tre ljusarmar, 1950-tal, röd, gul och svarta skärmar, höjd ca 137 cm

bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Golvlampa 1950-tal

Budhistorik (15 bud)
3228570
3228569
1 400
3228565
1 300
3228568
1 300
3228565

Slutpris SEK:
151 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.