Golvlampa 1950-tal

456628

GOLVLAMPA med tre ljusarmar, 1950-tal, röd, gul och svarta skärmar, höjd ca 137 cm

bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Golvlampa 1950-tal

Budhistorik (15 bud)
3228570
3228569
1 400
3228565
1 300
3228568
1 300
3228565

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer