Staffan Hallström färglitografi

456617

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Bågskyttar, signerad Staffan Hallström, 60/60, färglitografi, 65x83 cm

Fack 45

Budhistorik (6 bud)
3227725
950
3227547
900
3227320
850
3225823
3216532
600

Slutpris SEK:
950
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer