Staffan Hallström färglitografi

456617

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Bågskyttar, signerad Staffan Hallström, 60/60, färglitografi, 65x83 cm

Fack 45

Budhistorik (6 bud)
3227725
950
3227547
900
3227320
850
3225823
3216532
600

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.