Bordsarmatur

456593

BORDSARMATUR, komposit, 1900-talets första hälft, i form av tofs, bronserad, total höjd ca 55 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor

Bordsarmatur

Budhistorik (1 bud)

3227651
2017-04-21 15:03:51

2017-04-21 kl 15:32
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer