Bordsarmatur

456593

BORDSARMATUR, komposit, 1900-talets första hälft, i form av tofs, bronserad, total höjd ca 55 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor

Bordsarmatur

Budhistorik (1 bud)

3227651
2017-04-21 15:03:51

2017-04-21 kl 15:32
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.