Kandelaber, 1900-tal, G&C

456589

KANDELABER, 1900-tal, signerad G&C, mässing, benvit porslin, för 7 ljus, höjd 60 cm
Skador: Brulsslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Kandelaber, 1900-tal, G&C

Budhistorik (8 bud)
3227370
650
3227157
600
3227368
550
3227157
500
3226884
450

Slutpris SEK:
650
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer