Kandelaber, 1900-tal, G&C

456589

KANDELABER, 1900-tal, signerad G&C, mässing, benvit porslin, för 7 ljus, höjd 60 cm
Skador: Brulsslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Kandelaber, 1900-tal, G&C

Budhistorik (8 bud)
3227370
650
3227157
600
3227368
550
3227157
500
3226884
450

Slutpris SEK:
650
66 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.