Gunnar Larsson blyertsteckning

456588

GUNNAR LARSSON (född 1963): Haremsfantasi, signerad och otydligt daterad Gunnar Larsson, blyertsteckning, ca 52,5x52,5 cm

Tavelvagn 6

Budhistorik (4 bud)

3225791
500
3225789
3222521
3220367

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.